Fotografia Robert Maciaszczyk - Fotograf na wesele Łódź


Z niecierpliwością czekacie na ten piękny i wyjątkowy dzień, gdy oboje staniecie na ślubnym kobiercu, by przysiąc sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską? Data ślubu już wyznaczona. Przed Wami wiele przygotowań. A może większa ich część jest już za Wami. Czy zamówiliście już fotografa? To bardzo istotny element, który powinien znaleźć się na Waszej ślubnej liście przygotowań. W ten dzień będzie się na pewno dużo działo. Możecie nie chcieć obecności kamerzysty ani na ceremonii w kościele, ani na weselu. Jednak nie sposób wyobrazić sobie tak ważnej uroczystości bez fotografa, który uwieczni na zdjęciach najpiękniejsze momenty. Pomyślcie tylko. W ten dzień będzie się naprawdę dużo działo. Czy będziecie w stanie zapamiętać każdy ważny moment? Czy po latach będziecie umieli odtworzyć w pamięci tę piękną chwilę, gdy staniecie się mężem i żoną? Prawdopodobnie już po tygodniu, może dwóch, gdy emocje opadną, trudno Wam będzie przypomnieć sobie twarz ukochanej osoby składającej przysięgę małżeńską. Dzięki fotografiom nawet za kilkadziesiąt lat będziecie mogli oddać się wspomnieniom. Miło będzie Wam popatrzeć na zdjęcia, na których jesteście pięknie ubrani i wpatrzeni w siebie jak dwoje zakochanych nastolatków.

Robert Maciaszczyk to fotograf z powołania. Fotografia to pasja, która pozwala mu uczestniczyć w pięknych chwilach, by uwieczniać je na papierze. Zazwyczaj jest wówczas wśród ludzi zupełnie mu nieznanych, którzy jednak na ten jeden dzień przestają być dla niego obcy.

Jeśli potrzebny Wam fotograf na wesele w Łodzi, zapoznajcie się z ofertą Pana Roberta na maciaszczyk.info. To, co na stronie tej może Was zainteresować, to jego portfolio, które stanowi próbkę jego możliwości, a także cennik. Fotograf ten wykonuje zdjęcia w domach narzeczonych (fotografuje przygotowania, jak również błogosławieństwo), podczas ceremonii ślubnej oraz na sali weselnej. Przeprowadza on także sesje w plenerze, w trakcie której małżonkowie mogą całkowicie zaufać jego inwencji, jak również poddawać fotografowi własne pomysły.

Skomentuj:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dodano: 2018-11-14

WWW: http://www.maciaszczyk.info/

Telefon: +48 510036748

Miejscowość: Łódź

Adres: Florecistów 15

Kod pocztowy: 94-042Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Źródła: http://www.maciaszczyk.info/o-mnie/


Autor: Karol Walczak


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

AKADEMIA ARCHITEKTURY Sp. z o. o.

Łódź

Pokaż
Card image cap

IDEADECO

Łódź

Pokaż
© Copyright 2018 | akademiawzwc.pl